Ladataan...
Sähköpostiosoite
Salasana
kirjaudu
Tilaa uusi salasana
Täytä alla olevaan kenttään rekisteröitymisen yhteydessä antamasi sähköpostiosoite. Saat paluupostissa linkin, jota klikkaamalla saat uuden salasanan.
Sähköpostiosoite
ruoka
liikunta
edistyminen
foorumi
ARTIKKELIT
|
ASIANTUNTIJAT
|
reseptit
|
tutustu
|
REKISTERÖIDY
OMAT TIEDOT
Kiloklubin keskustelut
>
Ulkonäkö
> Nätti nakuna: rakastan tätä ohjelmaa...
Otsikko
Viesti
Lisää hymiöitä
Lihavoitu
Kursiivi
Alleviivaus
Yliviivaus
Lainaus
Kappale
linkki
Voit lisätä hymiön klikkaamalla sitä.
[b]
lihavoitu
[/b]
[i]
kursiivi
[/i]
[u]
alleviivattu
[/u]
[quote]lainattu teksti[/quote]
Merkitse suosikiksi
Poista suosikeista
Nätti nakuna: rakastan tätä ohjelmaa...
Sivu:
<
1
2
johannan
sunnuntaina, 31. tammikuuta 2010 klo 01:04
Ihana ohjelma, jaksoakaan en jätä väliin.
Se tosin itseäni pienirintaisena harmittamaan, kun lähes joka jaksossa ykkösohje pukeutumisessa tuntuu olevan rintojen korostaminen. Mitäs rinnaton korostaa, kun pohkeet ja reidet on tukevat eikä vyötärökään ihan kapoinen? Olisipa itselläkin mahdollisuus Gokin neuvoihin...
Joka tapauksessa itsensä hyväksyminenhän se tärkein pointti on ja upeita tuloksia jaksosta toiseen.
kuunkantaja
keskiviikkona, 3. helmikuuta 2010 klo 11:20
Johannan, olisikin kyllä hyvä, kun tuossa olisi enemmän eri mallisia naisia, nyt kaikki viimeksi näkemäni (viimeisin vielä katsomatta, mutta odottaa boksissa) ovat olleet juuri rinnakkaita 'etupainotteisia' naisia, joilla käytännössä on olleet hyvin samanlaiset pukeutumisohjeet. Nuo pukeutumisteoriat ja -suositukset on paljon tehokkaampia, kun näkee käytännössä miten mikäkin erimallista ihmistä pukee.
Varmaan Gokin persoona on tuossa isossa roolissa, se mies on niin luonnollisen hupsu ja aseistariisuva, vaikka tietääkin paljon noista asioista, saa ne ihmiset nopeasti hyvin rennoiksi hullutteluillaan. Ja kun siellä taustalla on kuitenkin selvästi aito myötätunto - jossain ohjelmassa muistan sen todenneen tälle nelikymppiselle monta kymmentä kiloa laihduttaneelle punatukkaiselle naiselle, joka oli hyvin pettynyt lopputulokseen, että itselleen oli käynyt samoin - eli ilmeisesti oikeasti tietääkin, mistä puhuu, siis myös kokemuksen tasolla. Siis että sitä vaan joutuu hyväksymään itsensä eptäydellisyyksineen kaikkineen eikä niihin kannata juuttua, vaikka ne kuinka nakertavaisivatkin.
Olen paljon katsellut nyt tämän projektin myötä näitä laihdutus/ulkonäköohjelmia ja tämä on oikeasti se mitä suosittelisi kaikille
ani_
torstaina, 4. helmikuuta 2010 klo 08:52
Katoin yhen jakso kokonaan ruutu.fi:stä (se missä oli se portsarinainen) ja toista aloin katsomaan mutta tää ohjelma, vaikka onkin hyvä ja pidän siitä ei tehdä leikkauksia vaan hyväksytään ihminen sen kehon kans mitä hänellä on, oli silti vähän tylsä, koska tää ohjelma on kuitenkin vain toistoa, toiston perään. Tokaa jaksoa en jaksanu kattoa loppuun, katoin ehkä joku 10min.
Olis kyllä hienoa jos kokoa nelkyt ja suuremmat ihmsit ei tarttis omaa ohjelmaa, vaan olisivat normaalisti tv työssä laihojen keskellä.
Sivu:
<
1
2
Sivun alkuun
Hae keskusteluista
Uusimmat ketjut
Vertaisryhmät
»
Verkkiksen laihdutusryhmä
tänään
kello 22:28
Liikunta
»
Motivaatiomantrasi?
tänään
kello 22:28
Vertaisryhmät
»
Raskaana olevat
tänään
kello 22:22
Painonhallinta
»
Missä mättää??
tänään
kello 22:22
Vertaisryhmät
»
Helmikuussa-12 aloittavat!!
tänään
kello 22:15
Rekisteröidy
Yhteistyössä