Ladataan...
Sähköpostiosoite
Salasana
kirjaudu
Tilaa uusi salasana
Täytä alla olevaan kenttään rekisteröitymisen yhteydessä antamasi sähköpostiosoite. Saat paluupostissa linkin, jota klikkaamalla saat uuden salasanan.
Sähköpostiosoite
ruoka
liikunta
edistyminen
foorumi
ARTIKKELIT
|
ASIANTUNTIJAT
|
reseptit
|
tutustu
|
REKISTERÖIDY
OMAT TIEDOT
Kiloklubin keskustelut
>
Ulkonäkö
> Derma Seta (ihokarvanpoistojärjestelmä), kokemuksia?
Otsikko
Viesti
Lisää hymiöitä
Lihavoitu
Kursiivi
Alleviivaus
Yliviivaus
Lainaus
Kappale
linkki
Voit lisätä hymiön klikkaamalla sitä.
[b]
lihavoitu
[/b]
[i]
kursiivi
[/i]
[u]
alleviivattu
[/u]
[quote]lainattu teksti[/quote]
Merkitse suosikiksi
Poista suosikeista
Derma Seta (ihokarvanpoistojärjestelmä), kokemuksia?
kiittu
perjantaina, 16. heinäkuuta 2010 klo 19:51
olisiko kokemuksia laitteesta??
http://www.tvins.com/fi/products/dermaseta/dermaseta.php
linkki laitteen esittelyyn...
Annika89
perjantaina, 16. heinäkuuta 2010 klo 20:06
Äitini kokeili ja paluupostina meni samoin tein, eli ei tainnut toimia
miitula
torstaina, 22. heinäkuuta 2010 klo 14:35
Ystäväni tilasi laitteen koska mainoksen perusteella se olisi suorastaan ihmeellinen laite. Hän ei ollut lainkaan tyytyväinen ja toi sen minulle testattavaksi.
okeilin saunan jälkeen poistaa pientä sänkeä sääristä, mutta ei tapahtunut mitään, tai no hermot menee, laitteesta lähtee todella rasittava ääni. Ja jos yhtään kauemmin yrittää samasta kohdasta niin tuntuu polttelevaa pistelyä. Kokeilin uudestaan ajan kanssa telkkaria katsellessa aamupäivällä ja sattuipa sopivasti tulemaan laitteen mainos. Tulipa todettua että mainos on täyttä huuhaata
Muka nopea ja helppo käyttää! Ja etenkin kun siinä oli "karvaiset naiset" sääriensä kanssa poistamassa karvoja! Jos ei poista edes pientä sänkeä niin miten sitten heillä muka toimi! En saanut sillä edes käsivarien pehmeitä karvoja pois. Vaihtopäistä olen kokeillut myös sitä mikä poistaa kovettumia jaloista, se on ehkä ainoa hyvä osa laitteesta! Ne hierontapäät reisiin on outoja.
Meidän mielipide on siis huono laitteesta, keskustelufoorumeilta muutama kannattaja löytyi, mutta enemmän pistää silmään katkeroituneet tilaajat. Tämä tyttö poistaa säärikarvansa kuten tähänkin mennessä, höylällä tai liuskoilla!
Sivun alkuun
Hae keskusteluista
Uusimmat ketjut
Vertaisryhmät
»
Verkkiksen laihdutusryhmä
tänään
kello 07:55
Vertaisryhmät
»
70 kg:n tavoittelijat
tänään
kello 07:06
Omalla vastuulla
»
Juttailu
tänään
kello 07:04
Vertaisryhmät
»
Helmikuussa-12 aloittavat!!
tänään
kello 06:53
Vertaisryhmät
»
75 kg:n tavoittelijat
tänään
kello 06:27
Rekisteröidy
Yhteistyössä